Hanna Nandzik-Marczyk

Jestem User Experience Menadżerką w zespole Digital Adoption. Tą profesją zajmuję się w Capgemini od kilku lat. Wcześniej pracowałam miedzy innymi jako grafik komputerowy i marketingowiec.
W mojej pracy najbardziej lubię bezpośredni kontakt z ludźmi oraz sporą dawkę kreatywności każdego dnia.
Na codzień rozmawiam z potencjalnymi użytkownikami rozwiązań cyfrowych, zbieram dane i analizuję je, buduje makiety produktow cyfrowych i testuje je z użytkownikami.
Dzięki temu czuję, że mam wpływ na rozwiązania, które trafiają do rąk ludzi, sprawiając by były im jak najbardziej przyjazne i użyteczne.

Anna Rogulska

JNazywam się Anna Rogulska. W Capgemini od ponad 3 lat zajmuję się analizą i wizualizacją danych w dziale AI&Analytics. Od projektowania dashboardów przeszłam do projektowania aplikacji i obecnie pracuję w roli UX/UI designer. Jestem absolwentką studiów UX Design na Uniwersytecie SWPS.

Natalia Pawłowska

Nazywam się Natalia Pawłowska. Moją przygodę z Capgemini rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Pracuję jako UX/UI designer i researcher. Poza tym tworzę i prowadzę szkolenia związane z UX oraz kognitywistyką. W tym roku ukończyłam studia magisterskie z kognitywistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prywatnie mam dwa psy, uwielbiam góry i dużo czytam.

Katarzyna Pycińska

Pracuje w Capgemini od grudnia 2020 roku, początkowo jako Tools Developer, obecnie jako UX/UI Designer. W czerwcu tego roku obroniłam tytuł magistra na kierunku informatyka ze specjalnością Grafika Komputerowa i Multimedia na Politechnice Krakowskiej, gdzie miałam okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie UX/UI Prywatnie interesuję się fotografią, a w wolnych chwilach trenuję tenisa ziemnego.

Magdalena Czajkowska

Od blisko 4 lat jako badacz UX i moderator Design Thinking wspieram rozwój projektów w obszarze Digital Customer Experience. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się prowadząc warsztaty i szkolenia w zakresie projektowania innowacji. Wykorzystując nowoczesne metody i techniki projektowania zorientowanego na potrzeby użytkownika, realizuję swoją pasję tworzenia wyjątkowych doświadczeń.

Marta Cząstkiewicz

Nazywam się Marta Cząstkiewicz. Jestem UX designerem i trenerem. Pracuję w Capgemini od 2015 roku czyli już 7 lat. Z wykształcenia jestem architektem budowlanym. Ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na PWr, a następnie UX Design / Product Design na SWPS. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci. Ćwiczę karate, czytam książki, chodzę po górach…

Weronika Kędzierska

Cześć, pracuję w Capgemini już prawie rok. Początkowo jako UX Designer, aktualnie jako Innovation Consultant. Z wykształcenia jestem Magistrem Zdrowia Publicznego. Lubię się uczyć. Mam za sobą kilka dłuższych programów szkoleniowych i studiów podyplomowych (m.in. User Experience / Product Design na SWPS). Prywatnie jestem mamą 3-letniego Ziemka i „czarownicą”.

Marcin Hanasiewicz

W branży IT od 2014 roku, a w Capgemini od 2017. Aktualnie na stanowisku Senior Infrastructure Consultant. Pracuje na projektach wdrożeniowych oraz migracyjnych, gdzie wykorzystywane są technologie firmy Microsoft. Od kilku lat specjalizuje się w produktach Azure Virtual Desktop, Microsoft Intune oraz Windows 10/11 i Windows Server. Od 2019 roku jest także certyfikowanym trenerem MCT, dzięki czemu uprawniony jest do prowadzenia autoryzowanych szkoleń dla odbiorców biznesowych z technologii Microsoft. W wolnym czasie dużo biega, również dystanse półmaratońskie oraz maratońskie.

Marcin Szmajser

Cześć. Pracuje w Capgemini od 16 lat i przez ten czas przerzedłem przez wiele różnych ról — od analityka service desku aż do roli obecnej, czyli Enterprise Architekta. W mojej pracy zajmuje się rozwiązaniami chmurowym opartymi na Microsoft Azure. Skupiam się głównie na obszarze M365, projektując i wdrażając rozwiązania umożliwiające przeprowadzenie bezpiecznej migracji z obecnego środowiska do chmury Microsoft. W swojej roli kieruje również zespołem wdrożeniowym, wspierając ich w rozwoju swoich kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich. Prywatnie jestem fanem wszelkich nowinek związanych z IoT oraz rozwojem elktromobilności.

Tomasz Kilinkiewicz

W branży IT od 1998 roku, a w Capgemini od 2020. Zajmuje się wirtualizacją VMware i Hyper-V, serwerami Windows Server oraz rozwiązaniami chmurowym opartymi na Microsoft Azure. Aktualnie pracuję na stanowisku Senior Infrastructure Consultant. Z pierwotnego wykształcenia jestem chemikiem i uczyłem w liceum przez 12 lat, w 2013 ukończyłem studia informatyczne i o tego czasu pracuję tylko w IT. Prywatnie jestem miłośnikiem sieci komputerowych i wirtualizacji oraz wszelkich rozwiązań domowego IoT, szczególnie tych związanych z Raspberry Pi.

Adrianna Chomętowska

Kierownik ds. Zarządzania Projektami z ponad 8-letnim doświadczeniem w branży IT, w tym ponad 2 lata w samym obszarze Zarządzaniu projektami. Zakres dotychczasowo wdrożonych projektów obejmuje migracje do chmury, automatyzacje usług serwisu obsługi klienta. Aktualnie odpowiedzialna za projekt będący częścią programu, mającego na celu migracje danych Klienta do chmury. Poza działalnością stricte zawodową interesuje się także wszelkimi inicjatywami z obszaru CSR (Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu) dzięki którym można mieć bezpośredni wpływ na zmiany czy to na rzecz środowiska bądź lokalnych społeczności. Prywatnie, interesuje się różnego rodzaju aktywnościami sportowymi, przede wszystkim wycieczkami górskimi, tańcem towarzyskim oraz bieganiem, jak i również zajęciami kreatywnymi np. robótki ręczne lub „DIY”.

Agnieszka Huczyńska

Absolwentka Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Biznesu Międzynarodowego na Ocean University of China w Qingdao. Od 1,5 roku zgłębia tajniki zarządzania projektami na stanowisku analityka PMO. Ponadto, jako agent do zadań specjalnych, fascynują ją niemożliwe do rozwiązania zadania oraz zwinne zarządzanie projektami. Jej pasją jest nauka języków obcych, podróżowanie, a także Escape Roomy.