Agata Brzóska

Trenerka, asesorka i menadżerka projektów, od 7 lat związana z branżą IT. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu komunikacji, budowania relacji, przywództwa, negocjacji, wywierania wpływu, rozwiązywania problemów, zarządzania zmianą, kompetencji międzykulturowych. Projektuje, wdraża i prowadzi projekty mające na celu rozwój kompetencji oraz prowadzi sesje coachingowe dla liderów. Skończyła szkołę trenerów, studia arteterapii i coachingu, kurs nauczycielski Vedic Art. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, a obecnie studiuje w Instytucie Psychologii Procesu. Założycielka fundacji Pole Rozwoju zajmującej się rozwojem osobistym i twórczością.
Anna Ciepielewska

Aktualnie pracuje na stanowisku starszego kierownika ds. zarządzania projektami. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży IT, w tym skutecznie zarządza projektami przez 8 ostatnich lat. Specjalizuje się w projektach z dziedziny migracji, wdrażania i integracji systemów ITSM (Remedy i ServiceNow). Obecnie jest zaangażowana w globalny program, mający na celu rozwój portfolio Capgemini w obszarze cyberbezpieczeństwa. Interesują ją działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), ekologii i jest przewodniczącą społeczności Women@Capgemini w Krakowie. W wolnym czasie tańczy i zdobywa góry.
Tomasz Cieślar

Kierownik zespołu odpowiedzialnego za wytwarzanie oprogramowania, nauczyciel, blogger. Doświadczony menadżer, od początku swojej kariery zawodowej związany z procesem tworzenia oprogramowania, początkowo jako programista, a w tym momencie jako osoba kierująca zespołem świetnych ekspertów i pasjonatów. Na co dzień obraca się w technologiach dostarczanych przez firmę Microsfot. W wolnych chwilach coraz częściej używa Pythona, głównie w celach edukacyjnych. Po pracy lubi dzielić się swoją wiedzą z najmłodszym pokoleniem wchodzącym w świat tworzenia gier i aplikacji. Pracuje jako nauczyciel programowania oraz prowadzi blog szkolamlodegoprogramisty.pl. Jest mężem i ojcem dwójki dzieci, które już też programują. W wolnej chwili biega półmaratony i jest zawodowym stolarzem.
Karolina Kieljan

Doświadczona konsultantka IT i analityk biznesowy. Od 12 lat pracuje w branży IT, a od 8 lat uczestniczy w projektach związanych z transformacjami technologicznymi oraz wdrożeniami rozwiązań typu: ‘platforms’ (SumTotal, Taleo) i ‘workflows’ (Enate, ServiceNow). Wielokrotnie pełniła rolę menadżera transformacji w obszarze projektów IT, usprawniania pracy dla zespołów świadczących serwisy kadrowe w obszarze administracji personalnej, płac, rekrutacji i szkoleń. Obecnie pełni funkcję menadżera ds. wdrożeń automatyzacji i robotyzacji typu software dla wiodących światowych producentów.
Antonina Kordeusz

Od 9 lat związana z branżą IT, obecnie pracuje jako menadżer projektów, specjalizujący się w projektach z obszaru zmiany i transformacji w Capgemini. Zarządza blisko stuosobowym zespołem, zatrudniającym specjalistów z dziedziny dostarczania projektów. Prowadzi warsztaty z zarządzania projektami dla szkół i uczelni wyższych z obszaru zarządzania zmianą, komunikacją, prowadzi sesje mentoringowe dla osób zainteresowanych zarządzaniem projektami.
Ruslan Korniichuk

Programista Python i inżynier ds. sztucznej inteligencji. Główne obszary jego działalności to tworzenie oprogramowania i automatyzacja. Szczególnie zainteresowany jest przetwarzaniem w chmurze i Data Science. Ma na swoim koncie sukcesy w działaniach w wielu branżach, w tym w obszarze bankowości, startupów, opieki zdrowotnej, edukacji. Były stypendysta programu im. Stefana Banacha. Doktorant na Uniwersytecie Śląskim. Prowadził zajęcia z technologii server-side i projektowania systemów informatycznych. Prelegent na PyCon PL, Silesian AI, Data Science Silesia, Kariera IT. Pochodzi z Ukrainy.
Michał Ligęza

Analityk technologii i narzędzi IT, zajmuje się technologiami na krawędzi sieci, w tym Internetem Rzeczy. Student informatyki technicznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Uwielbia książki, długie wędrówki i kontakt z naturą. W wolnym czasie działa społecznie, jest drużynowym harcerskim, obecnie prowadzi swoją trzecią drużynę. Brał udział w niezliczonych obozach i rajdach.
Patrycja Ozga

Od 2007 roku związana z branżą IT, aktualnie prowadzi projekty z zakresu globalnego portfolio Capgemini i pracuje jako starszy kierownik ds. zarządzania projektami, specjalizujący się w projektach z dziedziny integracji systemów do zarządzania usługami klientów (Service Integration / ITSM). Ukończyła studia magisterskie na Politechnice Śląskiej na kierunku matematyka stosowana oraz studia podyplomowe na Politechnice Opolskiej na kierunku administracja systemów IT. W wolnym czasie przygotowuje się i bierze udział w biegach z przeszkodami. Interesuje się również tematyką górską, wyprawami i literaturą.
Nikolay Pavlenko

Inżynier ds. sztucznej inteligencji, ekspert z zakresu analizy i przetwarzania danych, programista i specjalista ds. modelowania technologii BI oraz Big Data w obszarze bankowości. Szczególnie zainteresowany marketingiem oraz personalizacją produktów w oparciu o Data Science. Z sukcesem realizował projekty w różnych sektorach przemysłu, bankowości, energetyki, edukacji, oraz startupy. Magister z zakresu informatyki i analityki gospodarczej. Ekspert Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ds. realizacji i oceny projektów badawczych, edukacyjnych i promocyjnych. Stypendysta programu im. Stefana Banacha. Mentor i prelegent na konferencjach Data Science Silesia, Silesian Artificial Intelligence, bankITup Hackathon, Hacking Carrots Hackathon oraz prelegent na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej.
Tomasz Romanowski

Analityk ds. cyberbezpieczeństwa w Capgemini, specjalista w zakresie wywiadu jawnoźródłowego OSINT oraz analizy zagrożeń w sieci. W Capgemini rozwija rozwiązania Cloud Security oraz system Threat Intelligence, zajmuje się też wsparciem procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie. W trakcie swojej kariery był dziennikarzem, handlował bronią oraz systemami analizy wizyjnej dla Smart City. W wolnych chwilach rozwija domowy system IoT z Raspberry Pi, walczy na miecze i sadzi drzewa. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Transhumanistycznego.
Joanna Selwa

Jest absolwentką Uniwersytu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku zarządzania finansami przedsiębiorstw i controllingu. Od ponad 5 lat związana z Capgemini, początkowo świadcząc usługi finansowo-księgowe, a później także zarządzając zespołami w obszarze należności i analizy biznesowej. Aktualnie zajmuje się tematyką transformacji i robotyzacji procesów biznesowych. Jest doświadczonym analitykiem biznesowym i konsultantem IT. Prowadziła projekty z zakresu wdrażania usprawnień i automatyzacji dla klientów m.in. w Kanadzie i Australii. Obecnie pełni funkcję lidera projektów transformacyjnych dla jednej ze światowych wytwórni filmowych.
Karolina Szatka

Od 7 lat związana jestem z testowaniem, a od 1,5 roku pracuje jako menadżer ds. testów w Capgemini. Ostatnie 3 lata spędziła na zarządzaniu jakością oraz doskonaleniu umiejętności przywódczych i organizacyjnych, co pozwala jej wciąż ulepszać proces testowy oraz organizację pracy w zespołach z którymi pracuje. Bardzo lubi uczestniczyć w konferencjach QA i zaznajamiać się z nowinkami w świecie testów. Uwielbia góry i wypady na rowerze. Weekendami spaceruje po tatrzańskich szlakach, zdobywając górskie szczyty, a jej najlepsze wakacje to rowerowa Islandia pod namiotem.
Aleksandra Trela-Radlak

Programistka, od początku kariery związana głównie z technologiami Microsoftu. Obecnie pracuje jako full-stack software developer. Nie jest jej straszny ani backend, ani frontend. Prowadzi bloga codefactory.net.pl, uwielbia dzielić się wiedzą, uczestniczy w wydarzeniach IT, prowadzi wykłady i szkolenia, takie jak na IT T@lk, pt. Projektowanie wydajnych frontendów w aplikacjach webowych. Aleksandra współpracowała z Geek Girls Carrots, wywiad odnośnie jej doświadczenia w roli programistki można przeczytać tutaj.
Katarzyna Turbak

Katarzyna pracuje w branży IT od 12 lat, cały czas w obszarze związanym z testowaniem i zarządzaniem jakością. Ściśle współpracowała z zespołami programistów nad projektami rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem interaktywnych procesów i metodologii Agile. Od kilku lat jest menadżerem testów, koordynuje tranzycje, wdrożenia narzędzi i procesów. Z wykształcenia informatyk oraz budowlaniec, jest absolwentką Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki i University of Glasgow. Z zamiłowania podróżniczka, a prywatnie mama dwójki dzieci.
Maciej Łabędzki
Student informatyki stosowanej (AGH) i projektowania gier (WSE). Obecnie pracuje jako specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z technologiami Privileged Access Management w obszarze zarządzania tożsamością i dostępem. Wybrał cyberbepieczeństwo, ponieważ ta dziedzina przynosi coraz więcej nowych możliwości i wyzwań. Maciej wierzy w chmurę i futurystyczne technologie AR, uwielbia też pracować z ludźmi, ponieważ uważa, że współpraca z innymi pozwala na bardziej efektywne i szybsze działanie. Jest zapalonym graczem, szczególnie w Dungeon and Dragons i fanem Wiedźmina. Uwielbia książki fantasy, takie jak „Władca pierścieni” czy „Gra o tron”.
Krzysztof Puchalski
Pracuje jako menadżer projektów, specjalizujący się w projektach implementacji rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Aktualnie prowadzi projekt budowy platformy opartej na AI dla dużego klienta ze Skandynawii. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, na kierunku międzynarodowy biznes.